Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tallinnas toimus üle-eestiline ujumistrall turvakodude lastele

Neljas

Täna toimus Tallinnas koolivaheaja lõppu tähistav suur veepidu hoolekandeasutuste lastele.


Juba viiendat aastat järjest toimus kevadkoolivaheaja lõppu tähistav suur veepidu, kuhu oodati külla hoolekandeasutuste lapsi. Veepeost võtsid osa üheksa laste turvakodu lapsed üle Eesti - Viljandist, Tartust, Narvast, Sillamäelt, Kiiklast ning Tallinnast ja Harjumaalt; kokku enam kui 170 külalist. Lapsi ootas hotellis lõunasöök, spaa-külastus ning meelelahutusprogramm.

Veetrallist võtsid vabatahtlikena osa ka naiskorvpallurid Eclex, Audentes SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool võistkondadest sh Naiste Korvpalli Meistriliigast.

Tallink Hotels juhatuse esimees Taavi Tiivel: „Usume, et lapsed said veetrallist taaskord kevadeks nii olulist energiat. On tore, et koostöös nii mitmete hakkajate inimeste ja organisatsioonidega saame juba aastaid olla osaline nõnda heatujulises ettevõtmises.“

SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi lisas: „Madratsiralli ja veejalgpall olid uued spordialad, milles on nii professionaalsetele korvpalluritel kui ka lastel oli võimalus end proovile panna. Sporditegemisest saadav positiivne energia aitas lastel lahti kerida nende eluteel olevaid murelõngakerasid.“

Alates 2007. aastast korraldab SEB Heategevusfond koos Tallink Grupiga lastele avastusretki laevadele ja Helsingisse, lõbusaid ujumispidusid veekeskuses ja kokkamisüritusi hotellides - ikka selleks, et tuua erilist hoolt vajavate laste ja noorte ellu rohkem värvi, põnevust ning rõõmu uue õppimisest.

Varjupaiga lastega üheskoos tähistatav sünnipäeva pidu saab teoks Tallink Spa & Conference Hoteli ja MTÜ SEB Heategevusfond koostöös.

Allikas: Neljas

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.