Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Seinad ei saa armastada

Naistemaailm.ee

Lastekaitsepäeval tundub kõigile järsku oluline rääkida lastest, mõelda, kas neil ikka on kõik, mida arvame neid vajavat. Tavakodus enamasti on – olgu rohkem või vähem külluslikus vormis. Aga on ka lapsi, kel katus pea kohal ja riie seljas, ent puudu kõige olulisem – tähelepanu ja armastus. MTÜ SEB Heategevusfond juht Triin Lumi räägib, kuidas igaüks meist saaks veidigi oma koduseinte vahel sealt välja ulatuvat ja maailma paremaks paigaks muutvat armastust luua.

Seejärel teatasid nad, et linna kenad inimesed on asja nõnda korraldanud, et ta saab endale koha lastekodus. “Mul on juba koht ühes lastekodus,” väitis Pipi.

“Mis sa ütled, kas kõik on juba korras?” küsis üks politseinikest. “Kus see lastekodu asub?”

“Siin,” teatas Pipi uhkelt. “Mina olen laps, ja see siin on minu kodu, niisiis on see lastekodu. Ja koht on mul siin olemas, õieti on mul siin palju kohti.”

Loe edasi ajakirjast Naised

/.../

Aliikas: Naistemaailm.ee

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.