Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

SEB Heategevusfond toetab peretoetuseta noorte õpinguid

Terevisioon, ETV

Väikestest asjadest võib väga palju rõõmu tunda. Näiteks maastikuarhitekt, kui ta saab endale korralikud töörõivad või õmblejaks õppiv neiu korraliku õmblusmasina, siis on see suur õnn. Selleks kõigeks on aga tarvis raha. SEB Heategevusfond on just see koht, kes selliseid noori, kellel peretoetus ei ole nii suur ja kes on kasvanud kas turvakodudes, asenduskodudes või hooldusperedes, aitab.

Tallinna lastekodu Kopli keskuse juhataja Margit Randaru tõdes, et riiklikust pearahast jääb selliste noorte õpingute tarvis tihtipeale väheks ja siis tulevadki appi kas kohalikud omavalitsused või erinevad fondid. "Jah, keeruline on. Tihtipeale tulevad omavalitsused appi ja head toetajad ning siis ongi võimalik," sõnas Randaru.

Kati Käpp SEB Heategevusfondi projektijuht märkis, et SEB on lubanud fondi esialgu rahaliselt toetada 10 aastat.

/.../

Allikas: Terevisioon, ETV

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.