Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

SEB Heategevusfond kinkis 500 vanemliku hoolitsuseta lapsele korralikud jalanõud

Bioneer

Juulis lõppes SEB Heategevusfondi kampaania „500 paari jalanõusid turvakodude lastele!“, mille käigus koguti kahe kuu jooksul heategevuseks 34480 eurot. Fondi korraldatud kampaanias toetas varjupaiku ja kinkis seal viibivatele lastele positiivseid emotsioone kokku 6407 inimest.

Kampaania kokkuvõtteks korraldas SEB Heategevusfond Tallinnas, loomaaia Rebasemäe piknikuplatsil meeleoluka suvepäeva turvakodude lastele. Kohal oli enam kui 100 last erinevatest turvakodudest üle Eesti.

Praktilisi kogemusi tervisliku liikumise kohta jagasid olümpialane ja Eesti parim pikamaajooksja Tiidrek Nurme ning kolmikud õed Liina, Leila ja Lily Luik, kes kuuluvad Eesti naispikamaajooksu tippu.

Samuti oli võimalus osaleda töötoas, kus üheskoos joonistati meelepäraste värvide ja mustritega hiigelsuured unistuste ketsid.

Huvitavaid lugusid pajatas Aleksei Turovski, kes rääkis lastele sellest, milliseid "jalatseid" loomariigi esindajad kannavad.

Üritusel anti üle heategevusliku kampaania raames kogutud annetuste eest soetatud 500 paari jalatseid.

Kogutud rahast saavad tuge üheksa laste varjupaika: Tallinna Lastekodu Laste Turvakodu, Tallinna Lastekodu Väikelaste Turvakodu, Tallinna Laste Turvakeskus, Pärnus asuv Pereabikeskus, Sillamäe Laste Hoolekandeasutus Lootus, Narva Laste Varjupaik ja Tartu Laste Turvakodu, samuti Kiikla Lastekodus ja Haiba Lastekodus varjupaiga teenusel olevad lapsed.

2011. aastal laiendas Heategevusfond oma tegevust ning alustati toetusprogrammi kasuperede nõustamiseks ja sügisel hakatakse välja andma õppestipendiume.

Allikas: Bioneer

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.