Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Sajaga kimamise võimalikkusest Eesti Vabariigis

Neljas

SEB 15. Tartu Rattamaratoni lastesõitudel osalesid laupäeva pärastlõunal paari tuhande osaleja seas ka 50 turvakodudes peatuvat last Tallinnast, Harjumaalt, Tartust ja Ida-Virumaalt.

Kolmene Tallinnast hõikas rajal ratta seljas kimades ja samaaegselt sõpru innustades: „Kimame sajaga, kimame lõpuni, kimame!“

Kaheksane Narvast ütles minimaratoni rajalt saabudes: "Kiivrita ma rajale ei lähe mitte kunagi ning mina tegin juba mitu päeva trenni – tänane medal on mul auga välja lunastatud, sobib mu läikiva kiivriga ka väga hästi kokku!"

SEB Heategevusfondi tegevjuht: „Tänane rattamaraton on lõpuürituseks turvakodude laste sportlikule suvele. Turvakodudes viibib palju lapsi, kelle rattasõidu debüüt toimus just selle rattamaratoni minirajal. Loodame, et rattapedaale vändates saavad turvakodudes peatuvad lapsed kergemini võitu oma hirmudest ja muredest.

Heade annetajate abiga on võimalik süstida spordipisik turvakodudes peatuvatesse lastesse ning nii saavad spordist tulevast positiivset energiast osa ka lapsed, kellel muidu selleks võimalusi ei ole.

2012. aasta suvel toimus kampaania "Kingi lastele spordirõõmu!", milles kogutud annetuste eest osteti varjupaigas peatuvatele lastele jalgrattaid ja kiivrid, spordipalle, rulad ja rulluisud, korvpallilauad jpm.

Allikas: Neljas
 

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.