Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lõppes kampaania „Muretseme laste varjupaikadele suusad!“ (galerii)

Neljas

Pühapäeval lõppes detsembris alanud SEB Heategevusfondi kampaania „Muretseme laste varjupaikadele suusad!“

Kümnendat korda toimuva heategevusliku kampaania sportlik lõppüritus toimus Tallinnas Nõmme Spordikeskuses. Üritusel anti üle varjupaikadele kampaania raames kogutud annetuste eest ostetud 100 suusakomplekti – suusad, kepid, klambrid, saapad. Kohal oli ligi 100 last üle Eesti - Tallinna, Tartu, Narva, Sillamäe, Kiikla, Harjumaa ja Pärnu varjupaikadest. Lapsi õpetasid kohapeal endine suusasprinter ja tänane treener Pavo Raudsepp ning Raul Olle usinaim õppursuusataja Veikko Täär. Samuti oli võimalus lastel koos hooldemeistriga õppida suuskade määrimist ja hooldamist ning klambrite panemist.

„Meie spordipäeval on hangedes 100 paari suuski, mis sel aastal veel laste jalas Tartu Maratonil pikale rajale ei lähe, kuid oma roll spordipisiku levitamisel on neil igati olemas. SEB Heategevusfondi annetajate ja toetajate abiga saame süstida spordist tulevat positiivset energiat ka lastesse, kellel muidu selleks võimalusi ei ole. Varjupaikade lapsed osalevad uhiuute suuskadega ka 19. veebruaril Tartu Maratoni minimaratonil,“ kommenteeris SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi.

 

Allikas: Neljas

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.