Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algab Tartu Maratoni võitjate ettevalmistus

Postimees

Pühapäeval lõpeb detsembris alanud SEB Heategevusfondi kampaania «Muretseme laste varjupaikadele suusad!»

 

Kümnendat korda toimuva heategevusliku kampaania sportlik lõpuüritus, mis toimub pühapäeval, 30. jaanuaril kell 11.00 Tallinnas, Nõmme Spordikeskuses (Külmallika 15a).

Üritusel antakse üle varjupaikadele kampaania raames kogutud annetuste eest ostetud 100 suusakomplekti – suusad, kepid, klambrid, saapad.

Kohal on ligi 100 last üle Eesti - Tallinna, Tartu, Narva, Sillamäe, Kiikla, Harjumaa ja Pärnu varjupaikadest.

Lapsed lustivad lumes koos fondi toetuseks loodud Klubi vabatahtlikega. Lapsi õpetavad endine suusasprinter ja tänane treener Pavo Raudsepp ning Raul Olle usinaim õppursuusataja Veikko Täär. Samuti on võimalus lastel koos hooldemeistriga õppida suuskade määrimist ja hooldamist ning klambrite panemist.

«Meie spordipäeval on hangedes 100 paari suuski, mis sel aastal veel laste jalas Tartu Maratonil pikale rajale ei lähe, kuid oma roll spordipisiku levitamisel on neil igati olemas. SEB Heategevusfondi annetajate ja toetajate abiga saame süstida spordist tulevat positiivset energiat ka lastesse, kellel muidu selleks võimalusi ei ole. Varjupaikade lapsed osalevad uhiuute suuskadega ka 19. veebruaril Tartu Maratoni minimaratonil,» kommenteeris SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi.

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.