Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lastevanemad kogusid turvakodude lastele 840 eurot

Koit

Suve esimeses pooles toimus SEB Elu- ja Pensionikindlustuse algatusel ettevõtmine, kus igalt sõlmitud Kasvuportfell Juuniori ja Lastekindlustuse lepingult annetati 10 eurot turvakodude lastele sportimis- ja mänguvahendite ostuks.

Lastevanemate abiga kogutud rahasumma abil soetati heategevuskampaania raames «Kingi turvakodude lastele spordirõõmu» spordivahendeid (jalgrattaid, lauatennise komplekte ja palju muud), mida lapsed vajavad liikumiseks ja vaba aja sisustamiseks.

Vahendid anti üle 5. augustil SEB Heategevusfondi korraldataval igaaastasel Tallinna Loomaaias toimunud ühisüritusel. Kogutud rahast said tuge üheksa laste turvakodu: Tallinna Lastekodu Laste Turvakodu ja Tallinna Lastekodu Väikelaste Turvakodu, Tallinna Laste Turvakeskus, Vihandi Lasteabikeskus, Narva Laste Varjupaik ja Tartu Laste Turvakodu, samuti Sillamäe Laste Hoolekandeasutus Lootus, Kukla Lastekodu ja Haiba Lastekodu. SEB Heategevusfondi tegemistest ja laste muljetest ühisürituste kohta saab lähemalt lugeda aadressilt www.heategevusfond.ee

Evelin Allas, SEB-i kommunikatsioonijuht

Allikas: Koit

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.