Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lastekodulaste jõulusoovid täidetud

Vooremaa

Jõulusoovide puu aitab teha igale asenduskodulapsele just tema unistuste jõulukingituse. Mittetulundusühingu SEB Heategevusfondi juhitav ja paljude eraisikute ning firmade abil elluviidav jõulusoovide puu projekt koondab kõigi maakondade lastekodulaste unistused, et igaüks saaks jõuluks just endale vajaliku või soovitud kingituse, teatas Selveri avalike suhete juht.

Delfi portaalis oli üleval jõulusoovide puu, kuhu on ehteiks riputatud vanemliku hoolitsuseta laste soovid ning igal inimesel oli võimalus soovide täitmisele annetusega kaasa aidata. Eelmisel nädalal pakiti Selveri kontoris enam kui 1000 jõulupakki, mis jõuavad SEB Heategevusfondi abil jõulupidudeks igasse lastekodusse.

Laste soovid on väga eriilmelised - väiksemad ootavad eakohaseid mänguasju, mänge ja raamatuid, suuremate soovid on praktilisemad. Samas on ka väga isikupäraseid soove, mis viitavad laste hobidele ja unistustele, näiteks akustiline kitarr, bassksülofon, jalgpalluri riided, merisiga või kalastamistarbed.

Jõgevamaal saavad jõulusoovide puust osa Siimusti lastekodu Metsatareke ja Põltsamaa SOS Lasteküla, kus ootab jõulukinke ühtekokku 31 last ja noort. Kõigi 31 Jõgevamaa lapse kingitused on ostetud, pakitud ja teele pandud.

Selveri kingipakkimise töökojas olid detsembri algul kibekiired päevad.

Allikas: Vooremaa

 

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.