Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lastekodulaste jõulusoovid said täidetud

Saarte Hääl

Heategevusprojekt "Jõulusoovide puu", millega koguti annetusi turva- ja asenduskodudes elavatele lastele, sealhulgas Kuressaare väikelastekodu lastele, on edukalt lõpule jõudmas - pea kõigile kingisoovijatele on jõulupakid olemas.

Saaremaal sai "Jõulusoovide puust" osa Kuressaare väikelastekodu, kus ootas jõulukinke 14 last ja noort. Pisemad lapsed ootasid kingiks mänguasju ja muusikat, suuremad aga iseseisva elu alustamiseks toidunõusid ja teisi igapäevaeluks vajalikke asju. Samas olid ühe poisi unistuseks hoopis väravavanikindad.

Mittetulundusühingu SEB Heategevusfond eestvedamisel alustatud ning paljude eraisikute ja firmade abiga korraldatud jõulusoovide projekt koondas kõigi maakondade lastekodulaste unistused, et iga laps saaks jõuluks just talle vajaliku või soo vitud kingituse. Selleks on Delfi portaalis üleval jõulusoovide puu, millele on ehteks riputatud vanemliku hoolitsuseta laste soovid, ning igal inimesel oli võimalus laste soovide täitmisele annetusega kaasa aidata.

Selver koos heade partnerite abiga püüdis leida just iga lapse soovile vastava kingituse ning terve eelmise nädala pakiti Selveri kontoris enam kui tuhat jõulupakki, mis SEB heategevusfondi abiga jõuavad täpselt jõulupeo ajaks lastekodudesse pärale.

Selveri avalike suhete juhi Annika Vilu sõnul on kõigile 14 Saaremaa lapsele kingitused ostetud, pakitud ja teele pandud. "Heategevusega ei saa neile lastele küll kodusoojust ja perekonda anda, aga seda enam on tähtis läheneda igale lapsele isiklikult ja täita tema väike unistus," tähendas Vilu.

Allikas: Saarte Hääl

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.