Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lastekodulapsed ootavad jõuluvanalt kingitusi

Saarte Hääl

Veebiaadressil www.delfi.ee/ z/joulupuu kogutakse annetusi turva- ja asenduskodudes elavatele lastele, kes on jõuluvanale saatnud oma unistused ja soovid. Selleks, et soovid ei jääks vaid soovideks, tuleb lehel olevalt kuusepuult valida maakonna nimega jõuluehe.

Eile oli Saare maakonnas kinke ootamas 14 last. Nendest kolme nime taga ilutseb seni veel kiri "anneta", millele vajutades saab ülekande teha 5 minuti jooksul.

Eile veel kingita 14-aastane Marilin ootab näiteks uut makki, sest vana läks kätki. 18aastane Anni loodab jõuluvanalt saada rohelist söögiriistade komplekti ja kulpi, sest lähiajal peab ta hakkama iseseisvalt elama. 19-aastane Mait tahab tasse ja taldrikuid, millest süüa, kui ta lastekodust lahkub. Kolme lapse soovide täitmiseks vajatakse 175 eurot.

Juba olemasolevate kingituste nimekirja mahuvad nii mänguasjad kui ka näiteks veekeetja, hommikumantel, CD ja botased. Kinke ootavate laste vanus jääb vahemikku 4-18 eluaastat.

Lisaks konkreetsetele nimeliselt välja toodud lastele on võimalik toetada kahe fotoaparaadi ja magnetofoni ostmist Kuressaare väikelastekodule.

Kogutud annetuste eest soetab SEB heategevusfond soovitud kingitused, mis seejärel turva- ja asenduskodudesse laiali saadetakse.

Allikas: Saarte Hääl

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.