Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lapsed loobusid nõrgemate toetamise nimel kingitustest

Valgamaalane.ee

Valga põhikooli lapsed jätsid sellel aastal jõulupakkide tegemise ära, korjates raha endast nõrgematele.

Valga kodutute loomade varjupaiga juhatajalt küsisid 8.d, 8.c ja 4.e klassi lapsed, õpetajad, lastevanemad ja nende tuttavad, mida varjupaigas kõige rohkem vaja. Nii kuluski veidi üle 220 kogutud euro tekkidele, plastämbritele, millega loomadele toitu viia, ning 80 kilole kvaliteetsele koeratoidule.

«Mõtlesime, et teeme jõulupakkide asemel heateo,» ütles Reelika Liiva 8.d klassist.

«Hästi palju on juttu olnud, et varjupaigal ei lähe alati hästi. Jõulud on ju aitamise aeg,» sõnas tema klassivend Romek Taldrik.

Lapsed, kes käivad klassides 7.a ja 6.a, kogusid raha Valga haiglale laste jälgimismonitori ostuks.

9.d klassi õpilastel tuli mõte minna Valgamaa soovide puu juurde ning valmistada üllatus mõnele lapsele, kes andmed soovide puule pannud.

1.a viis kotitäie kindaid ja sokke Valga lastekodule. 1.c ja 1.d viisid Taheva metskonda metsloomadele jõuluks toitu. 1.c klass andis peale selle jõulukontserdi Paju Pansionaatide elanikele.

Allikas: Valgamaalane.ee

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.