Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kõik lastekodude lapsed saavad jõulukingi

Severnoje Poberezje

Lahked kinkijad täitsid kõik jõulusoovid, mis saabusid 160-lt Ida-Virumaa lapselt, kes on jäänud vanemliku hoolitsuseta. "Eesti on väike riik ja me saame personaalselt suhelda iga abivajajaga ning kinkida just seda, mida nad soovivad. Võin lubada, et ükski laps ei jää kingita" - märkis SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi.

Kui jõulupuu täidab lastekodu laste soove, siis Maxima kaupluseketi heategevusprojekt "Ingli puu" suunab oma kingid lastele vähekindlustatud peredest. Maxima turundusjuht Erkki Erilaid ütles, et Ida-Virumaal on "Ingli puud" seatud üles Jõhvis, Kohtla-Järvel, Ahtmel, Narva-Jõesuus ja Sillamäel. /.../

Allikas: Severnoje Poberezje

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.