Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ilvese ja Ergma pastakad müüdi maha

Delfi

Vilniuses üleeile toimunud heategevuslikul oksjonil pandi teiste seas enampakkumisele ka Eesti presidendi Toomas Hendrik Ilvese ja riigikogu spiikri Ene Ergma allkirjaga kirjutusvahendid.

15. aprillil toimus Vilniuses rahvusvahelise uimastivastase ennetustööga tegeleva sihtasutuse Mentor Foundation heategevusüritus, mida austas oma kohalolekuga Mentori president Rootsi kuninganna Silvia, teatas MTÜ SEB Heategevusfond.

Rootsi kuninganna ja programmi teised võtmeisikud ning külalised külastasid Vilniuse Pilaitė linnaosas asuvat Mentor-programmiga ühinenud keskkooli ning osalesid Riiklikus Ooperi- ja Balletiteatris heategevuslikul kontserdil „Future Unplugged“, millele järgnes pidulik õhtusöök ja heategevuslik oksjon, mille käigus läksid müüki ka Ilvese ja Ergma allkirjaga kirjutusvahendid.

Kokku koguti oksjoni käigus 43 428 eurot, mida kasutatakse Mentor-programmi läbiviimiseks Eestis, Lätis ja Leedus.

Üritusest võtsid osa kolme Balti riigi võtmetegelased eelnimetatud ennetustöö valdkonnas. Pidulikul sündmusel osalesid Eesti delegatsiooni liikmetena Lastekaitse Liidu juhataja Alar Tamm, sotsiaalministeeriumi nõunik Elmet Puhm, mittetulundusühingu tegevjuht ja Mentor programmi koordinaator Eestis Triin Lumi ning MTÜ SEB Heategevusfond ja AS-i SEB Pank juhatuse liige Eerika Vaikmäe-Koit.

Allikas: Delfi

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.