Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heategevusfond viis 130 lastekodu last veeparki

uudised.err.ee

Talvisel koolivaheajal võtsid turva- ja asenduskodudes viibivad lapsed ette pika reisi Lätti, Jurmala veeparki. Sellest ühisreisist said osa 130 Narvast, Sillamäelt, Kiillast, Viljandimaalt, Tartust, Harjumaalt ja Tallinnast kohale sõitnud last.

"Turvakodudes peatuvatel lastel täitus üks suur unistus – veeta veepargis üks muretu päev ja lustida nii palju, kui lapse hing ihaldab. Kindlasti tunnevad turvakodudes peatuvad lapsed end nüüd koolivaheajal spaades puhanud klassikaaslaste ning sõprade kõrval võrdsemana, sest ka nemad on nüüd reisinud ja veekeskuses käinud," rääkis MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Allikas: uudised.err.ee

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.