Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ettevõtja, anna ka sina oma panus lastekodulaste jõulude paremaks muutmiseks!

Delfi

Väga paljude annetajate abiga on enam kui 1000 lapse jõulusoov saanud reaalsuseks. Kutsume ka ettevõtteid projekti toetama, andes panuse just oma maakonna abivajavatele lastele. Jõulusoovide puul on eraldi oks peremajade soovidega, sealt valige endale südamelähedasest maakonnast jõuluvana ootav maja ja teil on võimalus täita laste soovid.

Sel viisil kindlustad, et Põlvamaa lapsed saavad pimedatel talveõhtutel koguneda ümber laua ja mängida lauamänge, sest just lauamänge on need lapsed soovinud. Toas mängitavad sportmängud mõlguvad meeles Jõgevamaa lastel, kes ihkavad endale batuuti ning Järva- ja Tartumaa lastel, kelle soov on saada endale koroonalaud.

Koos käesoleva aasta lõpuga saabub lõpp ka Pereabikeskusele Pärnus ning jõululaupäeval soovivad praegu seal peatuvad lapsed süüa nii palju komme, kui süda lustib. Läänemaa laste soov on esmakordselt üheskoos Pärnusse veekeskusesse ujuma minna — võib-olla on just Sinu ettevõttel võimalus nende unistus teoks teha.

Valgamaal on asenduskodus mitu üheealist väikest last, kelle jalutuskäigud muutuksid oluliselt kergemaks, kui nende kasutada oleks kaksikute käru. Nii Lääne-Virumaal kui ka Harjumaal on peremajadel vajadus arvutite järele, mis lihtsustab lastel õppetööd ja samuti saavad peremajade töötajad hoida lastel läbi e-kooli paremini silma peal.

SEB Heategevusfondi projektijuht Kati Käpp: “Nii nagu tavalises peres tehakse jõulude ajal kingitusi, millest saab osa terve pere, on ka asenduskodude peredel ühiseid soove. Nende täitumisele saavad kaasa aidata just ettevõtted või siis suuremad sõprus-tutvusringkonnad, kellel on soov jõuluootuses head teha.”

Allikas: Delfi

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.