Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Cirque du Soleil kallas eesti lastekodulapsed pühade puhul kingitustega üle!

Delfi

Lastekodulastel on sel aastal tänu SEB Heategevusfondile suurepärased pühad. Esmalt sai jõulupuult korjata heade inimeste tehtud kingitusi ja tagatipuks viidi veel tsirkusse kah! Ja mitte lihtsalt tsirkusse, vaid Cirque du Soleil lava taha!

Cirque du Soleil etendust vaatama ja telgitaguseid uudistama tuli 130 õnnelikku ilmakodanikku Ida-Virumaalt, Pärnust, Tartust, Harjumaalt ja Tallinnast. Professionaalide käe all õpiti kukkumiskunsti, komejandioskust ja maskide valmistamist. Nauditi klounite duetti ja õhuakrobaatide trikke, žongleerimisetteasteid ja palju muud.

„Oo, ma sattusin täna muinasjutumaailma," kilkas 11-aastane Marina Ida-Virumaalt. "Ma õppisin etendusest pärit laulu ja ma oskan seda nüüd päris artistidega ju etenduse ajal kaasa laulda!“ rõõmustas ta. Seitsmesel Taavil tulid kõik lavalise kukkumise trikid välja nagu oma ala elukutselistel ning ta sai selle eest ka Cirque du Soleil meeskonnalt kiita.

Cirque du Soleil meeskonna liikmed kinkisid töötubades osalenud lastele veel jõulude puhul väga erilised ja isiklikud kingitused, mille üle lapsed väga liigutatud olid. Lisaks tegid Päikesetsirkuse liikmed ka annetuse, et anda panus Eestimaa laste heaolu parendamiseks ja nende toetuse eest soetatakse Narva Laste Turvakodusse sportimisvahendid pallid, maadlusmatid, ronimispuud ja muud vahendid.

Allikas: Delfi

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.