Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Anna teada, milliseid heategusid oled teinud?

Delfi

Sel aastal koguvad Delfi ja SEB heategevusfond Jõulusoovide puu abil kingitusi kõikidele Eestimaa turva- ja asenduskodudes elavatele lastele Et puule kirja pandud soovid ei jääks pelgalt unistusteks, kutsume häid inimesi üles annetama vanemliku hoolitsuseta laste heaks. Hea lugeja, kirjuta meile, kuidas sina oled varem hädasolijaid aidanud.

Milliseid heategusid oled sina varem teinud? Kas oled annetanud abivajajatele raha, toitu, riideid või mänguasju, aidanud hädasolijal tema elutingimusi parandada, käinud varjupaigas koertega jalutamas või leidnud mõne muu viisi, mil moel oma abi pakkuda?

Kas plaanid ka sel aastal jõulude ajal mõne heateo teha?

Allikas: Delfi
 

Участвуй Благодарим Вас за помощь, если Вы уже поддержали нашу благотворительную программу или планируете сделать это в будущем! Заключите договор на постоянное платежное поручение на сумму 3 евро в месяц или помогите разовым пожертвованием.