Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Ringsõit “Märka väiksemat”

23.04.2010

Aprillis toimus laste varjupaikadesse ringsõit “Märka väiksemat”. Koostöös MTÜ Pesaleidjaga korraldasime ühisürituse, kus lapsed said teha pai koertele ja kassidele, meriseale ja jänesele. Rääkisime sellest, mida tähendab sõprus neljajalgsega ja kuidas teda hooldada.
Lapsed valmistasid meistrimehe juhendamisel loomade varjupaikadele koerakuute, kassidele kraapimispuid ja mänguasju – oma kätega tehtud esemed kingiti Pärnu, Tallinna, Võru, Tartu ja Kohtla-Järve loomade varjupaikadele.

Lapsed olid usinasti ametis: mitu tundi võis kuulda noorte meistrimeeste nohinat, klopsimist ning asjalikku arutelu, kuidas ja kuhu peaks kruvi keerama. Kõik lapsed, kes töötubades osalesid, said südamesse kaasa ka killukese vastutustunnet väiksemate eest hoolitsemisel.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.