Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Ringsõit “Lillede muinasjutt”

05.06.2009

Mais ja juunis toimus SEB Heategevusfondi ringsõit laste varjupaikadesse üle Eesti, mille raames korraldasime töötoa “Lillede muinasjutt”. Me külastasime Tartu, Pärnu, Narva, Sillamäe, Tallinna ja Harjumaa varjupaikasid. Lastele tutvustas lillemaailma võlu ja õpetas seadete tegemist kroonimata lillekuningas, lilleseadja Taivo Piller. Töötoas tutvustati seadete tegemise põhimõtteid ja iga osaleja sai valmistada oma lilleseade. Kõik lapsed said tagasisidet ja tunnustust oma ala professionaalilt.
Tallinna Lastekodu Laste Varjupaiga juhataja Viiu Orgmets: “Üritusele järgneval hommikul olid lapsed ja kasvataja elevil, kui tööle tulin. Lapsed sikutasid mind kättpidi: tule, vaata minu kimpu, ja tule vaata minu oma! Tubades olid eksponeeritud uhked sammastena kõrguvad lilleseaded. Pisikestega kordasime üheskoos veel lillede nimesid, mis kohe esimesel korral hästi meelde ei jäänud.”