Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Rakvere teatris „Muumitrolli“ etendust külastamas

27.10.2011

27. oktoobril sõitsid turvakodude lapsed üle Eesti kokku Rakvere teatrisse, et osa saada septembris lavale toodud etendusest „Muumitroll ja Sabatäht“ ning ringkäigust teatri lavatagustesse ruumidesse.

Hommikul teatrimajja jõudes ootas lapsi kõigepealt ees vahva etendus, kus sai nautida nii teatri- kui ka filmielamusi. Pärast eesriide langemist olid lapsed aga eriti rõõmsalt elevil, sest neil avanes võimalus kiigata lavatagustesse ruumidesse: lavale ja grimmiruumi, kostüümide ja dekoratsioonide panipaika ja mujale, kus kees pärast etendust vilgas elu. Teatrimaja giidid jagasid meeleolukaid seikasid teatri argipäeva tegemistest. Lapsed olid väga õnnelikud, sest seda ei juhtu ju iga päev, et neid lastakse lavale ja igale poole mujale, kuhu tavakülastaja ei pääse ning lubatakse nimiosatäitjaid lähemalt uurida ja katsuda.

Etenduse ja ekskursiooni järel ootas lapsi teatrikohvikus kõhutäide, et pikal koduteel nälg näpistama ei hakkaks. Laste seltsis viibisid ka Muumitroll, Piripiiga ja Nuuskmõmmik, kes jagasid lahkelt autogramme noorte austajate kavalehtedele.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.