Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Piparkoogiralli

26.12.2011

Detsembris käivitus taas kord SEB Heategevusfondi eestvedamisel Piparkoogiralli. Sel aastal toimus juba viiendat korda ringsõit, millega vabatahtlikud täiskasvanud käivad külas laste turvakodudes üle Eesti, et jõuluajal küpsetada piparkooke koos turvakodus viibivate lastega. Tänavu peatusime Piparkoogiralliks kaheksas majas Tallinnas, Harjumaal, Ida-Virumaal ja Pärnus.

Meeleolukal piparkoogirallil tegid põlled jahuseks ka SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikud, kes aitasid maja piparkoogilõhnaliseks, laste suud magusaks ja tuju jõuluhõnguliseks muuta. Piparkookide valmistamine käis kiiresti ja organiseeritult – lapsed olid koogiteos tõelised meistrid. Muidugi sai piparkooke väga-väga palju ning valmisid ka uhked piparkoogimajad.

Piparkoogiralli raames said lapsed klaasikunstnik Mari-Liis Makuse juhendamisel meisterdada ka kauneid kunstiteoseid – kaelaehteid ja muud kingipakki sobivat.