Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Pärast „Sööbiku ja Pisiku“ etendust sai hambapesu popiks

26.02.2017

Pühapäeval, 26. veebruaril 2017 käisid lapsed Tallinna, Harjumaa, Tartu, Pärnu, Ida-Virumaa ning Viljandimaa turva- ja asenduskodudest Tartus Teatri Kodus, et vaadata lastemuusikali „Sööbik ja Pisik“. 

Lavatükk, mille peategelasteks olid hambatrollid, kes elasid Jussi-nimelise poisi hambaaukudes, pakkus lastele nii nalja kui ka närvikõdi. Ühtlasi võtsid kõik koju kaasa väärt teadmise, et hambapesu on ülimalt vajalik.

Etenduse järel võisid lapsed näitlejatega pilti teha ja neilt autogrammi küsida. Mõnele pelglikumale põnnile oli hirmsate trollidega suhtlemine lausa suur julgustükk. Pärast veedeti aega mänguasjamuuseumis, kus suuremad osalesid ekskursioonil ning väiksemad mängisid ja uudistasid niisama.

Loe pikemalt 

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.