Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Paides toimuva heategevusliku üritusega suunatakse tähelepanu perekonnata lastele

Vikerhommik, Vikerraadio

(09:15) Kui lapsendamiste arv on Eestis hakanud kasvama, siis kõik muud näitajad pole sugugi nii ilusad. MTÜ Oma Pere juhatuse liige Jane Snaith nentis, et ilma vanemateta laste aitamises perekeskse hooldusega ei ole pilt väga rõõmustav. Asenduskodudes on Eestis 1175 last, tõdes Snaith, ning laste arv seal kasvab.

Jane Snaith tõi välja, et koostöös Paide linnavalitsusega ja SEB Heategevusfondiga korraldatakse Eestimaa südames Paides loosungi all “Lapsed sünnivad südamest” mõnus pereüritus, mille eesmärk on reklaamida sõnumit, et iga laps vajab perekonda. Tegemist on sportliku kõnniüritusega alapealkirja all “Kõnnime Eestimaa südamesse”, täpsustas Snaith.

Allikas: Vikerhhommik,  Vikerraadio

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv