Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Otsitakse jõuluvana

Mis käib iga korraliku jõulupeo juurde? Kuusk. Piparkoogid. Salmid. Kingitused. JÕ…UV…A.

Viimase sõna lüngad on praegu veel täitmata päris mitmes Eestimaa turva- ja asenduskodus. Üle Eesti on peremajasid, kus kingikott peagi ukse kõrval avamist ootab, aga pole punases kuues lahket habemikku, kes kuuse all headelt lastelt salme küsiks ja kingid rõõmust säravatele peolistele välja jagaks. Kuidas aga lapsed ilma jõulutaadita kingid üldse kätte saavad?!

Et kinkida vanemliku hoolitsuseta lastele päris jõuluelamust, otsime punase kuue ja valge habemega vabatahtlikke abilisi. Kui tunned, et sinus on olemas jõuluvana DNA (või kogemus) ning oled valmis paar tunnikest oma aega panustama ja kasvõi ühte oma kodukandis asuvasse asendus- ja turvakodusse kinke jagama minema, siis anna meile sellest hiljemalt 10. detsembriks palun teada e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Meie omakorda edastame kontaktid asenduskodu juhatajale või pereemale, kes jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

Kõik kingijagamised ei toimu ühel päeval ja samal kellaajal, rääkimata kohast. Näiteks ootab Koeru perekodu jõuluvana juba 20. detsembril kell 13.00 ja Tartu Laste Turvakodu 24. detsembril. Kogu nimekirja jõuluvanata kodudest koos jõulupidude kuupäevadega näed siin.

Jõuluvana otsivad asendus- ja turvakodud

ASUTUS JÕULUPIDU ASULA
IDA-VIRUMAA    
MTÜ Asenduskodu Südamepaik 20. dets.  Kohtla-Järve
Narva-Jõesuu (kakskeelne jõulumees!) 19. dets. Narva-Jõesuu
JÄRVAMAA
 
   
Koeru Perekodu 20. dets. Koeru
TALLINN ja HARJUMAA    
Tln LK Lasnamäe keskus
 
24. dets. (sobib ka hommikune aeg!) Tallinn
Tln LK Nõmme keskus 24. dets. (sobib ka hommikune aeg!) Tallinn
Keila SOS Noortekodu 24. dets. Keila
TARTUMAA    
Tartu Laste Turvakodu 24. dets. Tartu

Jõuluvanade „ülesandmist“ ootama jäädes!


 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.