Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2018

Jõulusoovide puu tõi lastele pühadeks kingirõõmu

27.12.2018

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimus sel aastal juba kümnendat korda, tuues jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Sel aastal said heade annetajate abiga teoks ligi 800 lapse soovid ja unistused.

Loe edasi

Teatrimaagia võlub põnevuse ja iluga

01.12.2018

Turva- ja asenduskodudes elavad lapsed lisasid 2018. aasta „teatrihooajale“ veel kaks vahvat etendust, veetes detsembrikuu esimesel laupäeval elamusterohked tunnid hirmsa lohe ja kauni balleti võlumaailmas: Draamateatris käidi vaatamas „Lohe needust“ ja Estonias „Pähklipurejat“.

Loe edasi

Liikluslinnakus saavad reeglid mängu abil selgeks

22.09.2018

Septembri eelviimasel nädalavahetusel külastasid turva- ja asenduskodude lapsed Võrumaa metsade vahel asuvat Liikluslinnakut, tegid tõukerattamatka Nõiariiki ning uudistasid Tartus Tagurpidi Maja.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.