Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse. Kandidaate saab esitada 20. aprillini 2017.
Loe lisa ja esita kandidaat

Koostegemiste arhiiv 2017

„Väike Prints“ lummas nii väikseid kui suuri

22.04.2017

Suured ja väikesed teatrisõbrad Eesti erinevatest asendus- ja turvakodudest külastasid Heategevusfondi toetusel Tartu Teatri Kodu, vaadates prantsuse kirjaniku Antoine de Saint-Exupéry teosel põhinevat „Väikest Printsi“. Peale selle tehti Toomemäel mälestuseks perepilte, kohtuti näitlejatega ja külastati Mänguasjamuuseumi.

Loe edasi

Veepidu Tallink Spas andis uusi kogemusi ja vajalikku veetarkust

26.03.2017

Märtsi lõpus said turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti osa SEB Heategevusfondi korraldatud traditsioonilisest veepeost Tallink Spas. Peale ujumise ja vees lustimise õppisid lapsed sukelduma, käisid saunas ja kordasid koos kasvatajatega üle veeohutuse põhitõed.

Loe edasi

„Uinuv kaunitar“ lummas muusika, tantsu ja kostüümidega

19.03.2017

Märtsis said turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti SEB Heategevusfondi toel osa Rahvusooper Estonia lummavast balletist „Uinuv kaunitar“. Peale muinasjutulise etenduse oli suureks elamuseks ka lavatagune ekskursioon, mis võimaldas piiluda võlumaailma telgitagustesse.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.