Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2016

„Sipsiku“ etendus õpetas rohkem hindama ka vanu asju

19.11.2016

Novembris käisid kaheksa perekodu lapsed üle Eesti – Tartust, Põlvamaalt, Ida-Virumaalt, Saaremaalt, Viljandist, Tallinnast ja Jõgevamaalt – Rahvusooper Estonia kammersaalis vaatamas uhiuut etendust „Sipsik ja vana aja asjad“. Eno Raua lasteraamatu ainetel tehtud muusikaline lavastus paelus nii lapsi kui ka kaasasolnud täiskasvanuid südant puudutava sõnumi ja meeldejääva lavakujundusega.

Loe edasi

SEB Sügisjooks on kindlalt laste südames ja jalgades

11.09.2016

Septembris toimuvast SEB Sügisjooksust on paljudes Eesti turva- ja asenduskodudes saanud iga-aastane vahva sportlik tava. Ka tänavu osalesid lapsed koos kasvatajatega sügisjooksul. Osa peresid pani end proovile ajavõtuta, teised ajavõtuga 10 km käimise-jooksmise distantsil. Väiksemad osalesid usinalt lastejooksudel.

Loe edasi

Suvised jalgpallilaagrid innustasid sportima

07.09.2016

Juunis ja augustis veetsid tuhanded lapsed sportlikult aega erinevatel staadionitel palli taga ajades. SEB Heategevusfondi toel osalesid 62 poissi-tüdrukut turva- ja asenduskodudest ka sel suvel – nagu mitmel eelmiselgi – üle Eesti jalgpallilaagrites, kus kogenud treenerite käe all said vutioskusi nii alaga juba tegelevad kui ka jalgpallimurul veel „rohelised“ noored jalkaentusiastid.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.