Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2014

Piparkoogiralli: põlled jahuseks, südamed soojaks ja kõhud punni

29.12.2014

SEB Heategevusfondi traditsioonilise detsembrikuise piparkoogiralliga jõudis laste turva- ja asenduskodudesse kokku 550 pakki piparkoogitainast, 50 tainarulli ja 50 pakki piparkoogivorme. Osas kodudes käisid abiks „rallitamas” ka vabatahtlikud, teistes küpsetati oma pere ringis.

Loe edasi

Maadluspäev innustas lapsi raskusi ületama

08.11.2014

SEB Heategevusfond korraldas koostöös maadlusklubiga Korrus3 maadluspäeva, millest võttis osa 80 last Eesti turva- ja asenduskodudest Pärnust, Tartust, Ida-Virumaalt, Tallinnast, Harjumaalt jm. Maadluspäeva patroon oli kahekordne maailmameister Kreeka-Rooma maadluses Heiki Nabi.

Maadlustreener Martin Plaser rõhutas lastele oma ala tutvustades, et maadlus on üks raskemaid alasid, aga kui oled sellega tegelenud, siis tunduvad kõik teised alad palju lihtsamad.

Loe edasi

Karjääripäeval rõhutati, et edu võti on loomingulisus

26.10.2014

Pühapäeval, 26. oktoobril toimus karjääripäev, millelt 80 noort said kaasa rahaga targalt ümberkäimise oskuse ning tööriistad teadlikuks ja sihipäraseks karjääriplaneerimiseks. Rahatarkust jagas Tšiili aukonsul ja Tallinna aasta õpetaja Henton Figueroa. Õppima õppimise töötoa viis läbi mälutreener Tauri Tallermaa ja karjääriplaneerimise nõu andis noortele õppejõud Karin Kuimet. Päeva lõpetuseks rääkis oma eluvalikutest ja õpiaastatest teleajakirjanik ja saatejuht Maire Aunaste.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.