Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Koostegemiste arhiiv 2013

Tartu rattamaraton tõi lastele spordi- ja eneseteostusrõõmu

14.09.2013

SEB 16. Tartu rattamaratoni lastesõitudel osalesid laupäeva pärastlõunal paari tuhande ratturi seas ka üle 50 turva- ja asenduskodus peatuvat last Tallinnast, Raplamaalt, Tartust ja Ida-Virumaalt. Suur rõõm on tõdeda, et võitjaks tuli sport!

Loe edasi

Veeohutuse põhitõed ja teadmised uppunu abistamisest

01.08.2013

Vähendamaks uppumissurmasid, viisime sellel suvel läbi annetuste kogumise „Kingi asendus- ja turvakodude lastele ohutu ja rõõmus suvi!“, mille eest kogutud rahaga koolitatakse asendus- ja turvakodudes viibivaid lapsi ja asutuste personali, et nad oskaksid ohte vältida ja abivajajaid aidata. Oma panuse veeohutusega seotud projektide teostamiseks andis 7162 suure südamega eestimaalast ning kahe kuu jooksul (juuni-juuli) kogusime kokku 45 745 eurot.

Loe edasi

Jalgpallipäev täis liikumist, spordirõõmu ja uhkust oma oskustest

28.05.2013

Viiekümne kolmes Euroopa riigis UEFA egiidi all korraldatud rahvajalgpallipäev propageerib aktiivset liikumist ja elustiili ning jalgpallimängu. SEB Heategevusfond ja Eesti Jalgpalli Liit (EJL) korraldasid selle raames 28. mail Sportland Arenal jalgpallipäeva enam kui 150-le Eesti turva- ja asenduskodu lapsele.

Loe edasi