Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2012

Hariv liikluspäev Võrumaal

29.09.2012

Septembri viimasel nädalavahetusel korraldas SEB Heategevusfond Võrumaal Liikluslinnakus hariva liikluspäeva turvakodudes peatuvatele lastele. Kohal oli enam kui sada last üle Eesti – Tallinnast, Tartust, Ida-Virumaalt, Harju- ja Viljandimaalt.

Loe edasi

Poolsada last osales rattamaratonil

15.09.2012

SEB 15. Tartu Rattamaratoni lastesõitudel osalesid laupäeva pärastlõunal paari tuhande ratturi seas ka viiskümmend turvakodudes peatuvat last Tallinnast, Harjumaalt, Tartust ja Ida-Virumaalt. See oli ühtlasi ka turvakodude laste sportliku suve lõpuürituseks ja nii mõnegi lapse rattasõidu debüüt toimus just selle maratoni minirajal.

Loe edasi

Lapsed osalesid tulisel korvpallimatšil

11.09.2012

Eesti meeste rahvuskoondis pidas maha otsustava kohtumise EM-valiktsüklis Islandi vastu, võites mängu 80:58. Koostöös Eesti Korvpalliliiduga oli võimalus ka turvakodudes peatuvatel lastel kaasa elada Saku Suurhallis toimunud mängule.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.