Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Rocki ja Kalevi kolmesed tõid turvakodudele kingituse

SL Õhtuleht

Tartu Ülikool Rocki snaiper Gert Kullamäe ning BC Kalev/Cramo juhtmängijad Kristjan Kangur ja Tanel Sokk veetsid eile lõbusa tunnikese kahe turvakodu laste seltsis sportlikke mänge mängides ning andsid neile üle spordivarustuse, mis ostetud Balti liigas kolmestega teenitud raha eest.

.Balti liiga Triple Effect kampaania käigus annetasid liiga ja klubid iga tabatud kolmepunktiviske eest kaks eurot ehk 31 krooni. Kalev ja Rock kogusid sel viisil raha SEB Heategevusfondi arvele Eestis, Leedu ja Läti klubid oma maal. Kahe Eesti klubi kolmestest kogunenud 14 000 krooni eest kingiti sporditarbeid Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale ja Pärnus asuvale Pereabikeskusele.

Kristjan Kangur võistleb koos varjupaigalastega harjutuses "linttraktor".

"Oleks seda teadnud, võinuks veel rohkem kolmeseid loopida," naljatas Kullamäe, kuulnud eile kohapeal kampaania täpse sisu kohta.

Kullamäe, tõsi, on viimane, kellel häbenemiseks peaks põhjust olema – 73 tabava kaugviskega oli ta üldse Balti liiga hooaja parim, aidates seega heategevuseks koguda 1142 krooni. 

Allikas: SL Õhtuleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv