Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Tanel Padar: “Annetasin heast tahtest aidata”

SEB Rahaleht

SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi viimast kampaaniat toetas teiste hulgas meie esirokkar, ansambli The Sun solist Tanel Padar.

"Olen hea inimene ja kui mul on võimalus teisi aidata, siis teen seda. Lugedes lastest, kellel puudub kodu või jääb puudu armastusest, tekib soov aidata. On hea, kui minu annetatud rahaga on võimalik pakkuda varjupaigas peatuvatele lastele pisutki rõõmu ja vaheldust. Head teha ei ole minu arvates kunagi hilja, seepärast kutsun ka teisi annetama," sõnas Tanel Padar. 

Varjupaiku abistades toetab SEB Eesti Ühispanga Heategevusfond vanemliku hoolituseta jäänud lapsi. Tänaseks on heategevuse toetamiseks sõlminud püsikorralduslepingu ligi 4000 heasoovijat. SEB Heategevusfond tänab abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha. 

Ka Sina saad aidata, kui sõlmid püsikorralduslepingu või teed ühekordse annetuse SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Kõik maksed Heategevusfondi arvelduskontole on tasuta ning annetatud summalt saavad annetajad tulumaksu tagasi.

Allikas: SEB Rahaleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv