Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Pressiteade: SEB Heategevusfond kogus laste varjupaikade toetuseks 730 000 krooni

Pressiteade

Lõppes detsembris 2008-jaanuaris 2009 SEB Heategevusfondi poolt kuuendat korda läbiviidud kampaania „Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli“, mille käigus koguti heategevuseks 730 000 krooni. Lisaks sõlmiti kampaania käigus heategevuse toetuseks rekordiline arv, pea 1900 uut püsikorralduslepingut. 

"Tänan südamest kõiki annetajaid ja püsitoetajaid, kes märkasid lapsi, keda tihtipeale ei märgata. Lapsed ütlevad „aitäh!“ SEB Heategevusfondi eesmärk on varjupaikade toetamisega kannustada vanemliku hoolitsuseta jäänud laste arengut ja toimetulekut tulevases elus. Kampaaniaga kogutud raha läheb Eestis tegutsevate laste varjupaikade ja turvakodude olukorra parandamiseks. Mul on väga hea meel, et sellel talvel liitus meiega pea kaks tuhat uut heategijat, kes on valmis toetama varjupaikades peatuvaid lapsi regulaarselt. Kokku on nüüd fondil pisut enam kui 6100 püsitoetajat,” sõnas Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv