Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Heategevusfond teeb pereabikeskusele rahasüsti

Pärnu Postimees

Täna allkirjastasid Pärnu pereabikeskuse juhataja Irene Peterson ja SEB Heategevusfondi juht Triin Lumi Pärnus koostööleppe, mille kohaselt toetab heategevusfond pereabikeskust 2009. aastal 150 000 krooniga.


Raha on mõeldud pereabikeskuse laste vaba aja sisustamiseks, suhtlemiskoolituse korraldamiseks, uute muusikariistade ostuks ning meelelahutusürituste läbi viimiseks.

Pärast lepingu allkirjastamist oli pereabikeskuse lastel võimalik kuulata lugusid lindudest ja ehitada omale isiklik linnumaja, mille nad keskusest koju minnes kaasa tohivad võtta.

SEB Heategevusfond teeb Pärnu pereabikeskusega koostööd kolmandat aastat. 2007. aastal ehitati keskusele fondilt saadud rahade eest uus mänguväljak, mullu muretseti sellle lisa.

Fondi toel on toimunud pereabikeskuses muinasjutuõhtu Onu Raivoga, muusikatöötuba räppar Genkaga, kinobussi filmitund ja mitmed teised põnevad üritused.

Allikas: Pärnu Postimees

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv