Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Turvakodude ja varjupaikade lapsed said 30 jalgratast

Postimees

Tallinna loomaaias anti turvakodudes ja varjupaikades elavatele lastele üle heategevuskampaaniaga kogutud raha eest ostetud 30 jalgratast, kiivrid ja helkurvestid.

Täna lõppes kaks kuud kestnud heategevuskampaania «Aita jalgratas kokku panna», mille käigus koguti 395 tuhat krooni. Kohal oli pea 100 last Tallinna, Tartu, Narva, Sillamäe, Kiikla, Harjumaa ja Pärnu varjupaikadest, kes said proovida vigursõitu, mängida seiklusmänge, uudistada loomi ning sõita loomaaiast ära uhiuute jalgratastega, vahendas ERR Uudised «Aktuaalset kaamerat». 

Laste turvakodud ja varjupaigad osutavad ajutist abi ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ning hoolitsuseta jäänud lastele. SEB Heategevusfondi kaudu pakub vanemliku hoolitseta lastele igakuist tuge 6230 head inimest.

Allikas: Postimees

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv