Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kogusime heategevuskampaaniaga 395 000 krooni

SEB Kliendileht

Vanemliku hoolitsuseta jäänud laste arengut ja toimetulekut toetav SEB Heategevusfond lõpetas järjekordse eduka kampaania ning rõõmustas varjupaigalapsi uhkete jalgratastega.

Juunis-juulis toimus SEB Heategevusfondi seitsmes kampaania, mille käigus kogusime 395 000 krooni. Igakuist tuge pakub nüüdsest lastele 6230 head inimest. Täname kõiki annetajaid ja püsitoetajaid – iga annetaja on kinkinud vanemate hoolitsuseta jäänud lastele killukese õnne!

Kampaaniaga "Aita jalgratas kokku panna!" kogutud annetuste eest osteti varjupaigas peatuvatele lastele jalgrattaid, lisaks kiivrid, pumbad, rattalukud, rattahoidjad ning helkurvestid turvaliseks liiklemiseks. Koostöös Liiklusohutuskeskusega korraldati ka hariv vigursõiduraja koolitus. Annetuste abil on varjupaigas peatuvatel lastel võimalik osa saada erinevatest hobitegevustest kogu aasta: osaleda muusika- ja kunstiringides, võtta osa spordiüritustest, käia kinos ja teatris. Neile ostetakse vahendeid käelise tegevuse arendamiseks. Loodame, et rattapedaale vändates saavad lapsed kergemini võitu oma hirmudest ja muredest!

Lisainfot SEB Heategevusfondi kohta leiad aadressilt www.seb.ee/heategevusfond.

Allikas: SEB Kliendileht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv