Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tulge, lapsed, mängima!

Kristiine Leht

Tallinna Laste Turvakeskuse Lilleküla keskus sai tänu toetajatele uue mänguväljaku. 2. septembril avasid Tallinna Laste Turvakeskuse juhataja Erki Korp ja Kristiine linnaosa vanem Mihhail Kõrb koos ASi Automeister, MTÜ SEB Heategevusfondi ja Paldiski mnt 51 korteriühistu esindajatega Tallinna Laste Turvakeskuse Lilleküla keskuse hoovis aadressil Mooni 1 /Paldiski mnt 51 uue mänguväljaku. 

Moodne mängulinnak, kus on liivakast, liumägi ja ka hulk ronimisvõimalusi, läks kokku maksma ligi 95 000 krooni. Mänguväljaku paigaldas OÜ Anrema Grupp.

Laste mänguväljaku ehitust toetasid MTÜ SEB Heategevusfond 30 000 krooniga, AS Automeister 34 500 krooniga ning Tallinna Laste Turvakeskus 30 000 krooniga. Lisaks sai Paldiski mnt 51 korteriühistu 125 000 krooni toetust Kristiine Linnaosa Valitsuselt programmi "Hoovid korda!" raames, millele korteriühistu lisas omaosalusena veel 95 000 krooni. Nende summade eest asfalteeriti sisehoov, valmistati ette mänguväljaku alusplats ning tehti kõnnitee ja aed. /.../

Allikas: Kristiine Leht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv