Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Tennisestaar Kanepi lahkus lasteürituselt tagauksest

Õhtuleht

Eile pidi tennisist Kaia Kanepi heategevusüritusel koos varjupaikade lastega kokatööd proovima. Prooviski, ent vähem kui tund aega pärast ettevõtmise algust lahkus tagaukse kaudu.

Lausa pisarateni hingekeeli liigutanud ürituse korraldajad kinnitasid juba keskpäeval Õhtulehele, et Kanepi on kohal eeldatavalt kahe ja poole tunni pikkuseks kujuneva kokanduspeo lõpuni ning meedia on teretulnud. Sama teave paitas ajakirjanike kõrvu ka kohapeal.

Kas midagi on halvasti?
Kell 15 võiski tavapärasest pisut volüümikamate kehavormidega Kanepit näha Tallink City hotellis. Millegipärast oli ta alguses väga tõsise näoga. Ehk mõtles ligi saja kohale toodud lapse saatuselöökidele? Peategelased ise sumisesid mesilasperena, sõid hamburgerit ja jõid mahla. 

Kui poistel-tüdrukutel olid kõhud täis, algaski Kaie Karu juhendamisel kokkamine. Lapsed valmistasid nii magusaid kui ka soolaseid toite – torte, piparkooke, salatit, tikuvõileibasid. Kõik sujus kenasti. 

Kanepi käis ühest lauast teise, endiselt tõsise ilmega. Kas midagi on halvasti, puges nahavahele hirm. Naeratus tekkis tänavu kevadel maailma edetabelis koguni 18. kohale tõusnud 24aastase sportlase näole alles siis, kui ta hakkas suhkruvatti keerutama. 

Tühja sest pooleaastasest kaotusejadast! Kui võrrelda neid sportlikke tagasilööke varjupaigalaste eluteega, on kõik ju väga hästi. Tahad tagasi tippu jõuda, higistad treeningul, palkad uue treeneri, kannatad kaasmaalaste ilkumist ning jõuadki unistustemaale.

Allikas: Õhtuleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv