Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Varjupaigad said 250 paari uiske

SEB Kliendileht

2009. aasta detsembrist kuni 2010. aasta jaanuarini toimus juba kaheksandat korda SEB Heategevusfondi heategevuslik kampaania.

“Muretseme laste varjupaikadele uisud!” kampaanias kogutud annetuste eest kinkisime laste varjupaikadele 150 paari jääuiske ja 100 paari rulluiske koos kaitsmetega ning samuti on lastel võimalik osa saada mitmesugustest hobitegevustest kogu aasta – tasutakse muusika- ja kunstiringide ning spordiürituste eest, ostetakse vahendeid käelise tegevuse arendamiseks, käiakse kinos ja teatris jne.

Aitäh kõikidele annetajatele – teiega koos kinkisime lastele palju toredaid talvepäevi!

Ka Sina saad varjupaiga lapsi aidata, kui sõlmid püsikorralduslepingu või teed ühekordse annetuse SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Kõik maksed fondi kontole on teenustasuta. Annetatud summalt saavad annetajad tulumaksu tagasi.

Lisainfot SEB Heategevusfondi kohta leiad kodulehelt www.heategevusfond.ee

Allikas: SEB Kliendileht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv