Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Pereabikeskuses tehakse lumeskulptuure

Pärnu Postimees

Pühapäevasel sõbrapäeval kell 12 toimub Kiige tänaval asuva pereabikeskuse õuel lõbus lumeskulptuuride ehitamine laste ja vabatahtlike seltsis.

MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuhi Triin Lumi teatel korraldab SEB Heategevusfond veebruaris teist korda ringreisi "Töötuba lumes", mille raames kerkivad fondi koostööpartneritest varjupaikade juures üle Eesti kaunid lumeskulptuurid.

Varjupaiga sisehoovis ootavad vormimist suured lumehunnikud. Lumeskulptuurid kerkivad laste enda tehtud kavandite järgi.

Töötoas osalevad pereabikeskuse, Tartu laste turvakodu, Tallinna laste turvakeskuse ja Tallinna lastekodu laste varjupaiga lapsed koos SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi täiskasvanud vabatahtlikega. Lapsi juhendab vabakutseline kunstnik Henry Timusk, kelle käe all on valminud mitukümmend lume-, jää- ja tuleskulptuuri.

Fond kingib igale lumelinna ehitamisest osavõtvale lapsele soojad villased sokid.

Üritus on hea võimalus osa saada varjupaiga laste rõõmudest ja muredest ning asjaosalistelt kommentaare küsida. 

MTÜ SEB Heategevusfond toetab juba neljandat aastat järjest Pärnus asuvat pereabikeskust ja Tartu laste turvakodu, 2010. aastal on toetussumma mõlemale varjupaigale 150 000 krooni.

Allikas: Pärnu Postimees

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv