Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Video: Montgomery ja teised koondislased mängisid lastega

Postimees

Audentese Spordikeskuse pallisaalis toimus MTÜ SEB Heategevusfond eestvõttel enne lastekaitsepäeva suur spordipäev, kus osales pea 100 last erinevatest laste varjupaikadest ja turvakodudest üle Eesti. 

Lapsed osalesid lõbusates sportmängudes ning meeskonna kapteniteks olid elukutselised korvpallurid Martin Dorbek, Jaan Montgomery, Kaido Saks ja Viljar Veski.

Ürituse raames kinkis fond varjupaikadele korvirõngad ja iga spordipäeval osalenud laps sai isikliku korvpalli, millele kirjutasid lemmiksportlased ka autogrammi. Sportimisvahendite soetamine on üks osa SEB Heategevusfondi ning üle Eesti paiknevate varjupaikade vahel sõlmitud koostööleppest, mille kohaselt toetab fond varjupaikades läbiviidavaid laste huvi- ja vabaaja tegevusi.

«Professionaalsete korvpallurite osalus üritusel oli kindlasti innustuseks ning ehk just see oli võimalus süstida pallimängu pisik poistesse ja tüdrukutesse, et nad leiaksid selles omale hobi, millele pühenduda,» kommenteeris SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Videot näeb siit

Allikas: sport.postimees.ee

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv