Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Muusikute heategevuslik jalgpallituur

28.06.2008

Juunis korraldas SEB Heategevusfond koostöös Eesti Muusikute Jalgpallimeeskonnaga heategevusliku jalgpallituuri, millega korjati raha varjupaikades peatuvate laste toetuseks. Eesti Muusikute Jalgpallimeeskonnas oli muusikuid paljudest Eesti populaarsetest ja armastatud ansamblitest – Kojamees alias Tarmo Kruusimägi (Kulo), Revo Jõgisalu (Toe Tag), Jüri Homenja, Summer alias Indrek Raadik, Joel Berg (Blind), Tarvo Valm (Me Myself ja I), Andrus Lang (Caater), Kaido Põlma (Soul Militia), Raul Ukareda (Compromise Blue) jt.

Mängud peeti Narvas, Pärnus ja Tartus. Igas linnas olid muusikutest jalgpallurite vastasteks kohaliku linnavalitsuse esindajad. Enne kohtumist oli varjupaiga lastel võimalus osaleda koos muusikutega soojendustreeningul, kus treeneri rollis oli Summer.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.