Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Muusikud jalgpalliplatsil

10.06.2008

Juunis alanud kampaania “Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli!” raames korraldame koostöös Eesti Muusikute Jalgpallimeeskonnaga ka heategevusliku jalgpallituuri, millega korjatakse vahendeid varjupaikades peatuvate laste toetuseks. Mängud toimuvad kolmes linnas – Narvas, Pärnus ja Tartus –, kus muusikutest jalgpallurite vastasteks on kohalikest omavalitsusametnikest moodustatud võistkonnad. Enne kohtumist saavad varjupaiga lapsed koos muusikutega teha soojendustrenni, mille viib läbi Indrek Raadik (Summer). Pärast kohtumist esinevad jalgpallimurul osalenud muusikud koos ansambliga Me, Myself and I. Toimuvad oksjonid, kus pannakse välja helikandjaid, mängus osalenud muusikute isiklikke asju jms.
Kohtumised leiavad aset
17. juunil kell 19.00 Narva Linnastaadionil, kus kohtuvad Eesti Muusikute Jalgpallimeeskond ja Narva linnavalitsus;
19. juunil kell 19.00 Pärnu Kalevi staadionil, kus kohtuvad Eesti Muusikute Jalgpallimeeskond ja Pärnu linnavalitsus;
30. juunil kell 19.00 Tartu Annelinna staadionil, kus kohtuvad Eesti Muusikute Jalgpallimeeskond ja Tartu linnavalitsus.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.