Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Midagi enamat kui teater: Alice viis lapsed imedemaale

14.01.2017

Jaanuaris külastas 150 last Tartu, Tallinna, Ida-Virumaa ning Jõgevamaa turva- ja asenduskodudest Pärnu Endla teatrit, kus vaadati Lewis Carrolli kuulsa raamatu põhjal lavastatud lasteetendust „Alice Imedemaal“.

Alice’i toimetamised Imedemaal on ikka ja jälle oma veidrate juhtumistega laste meeli köitnud. Suuremad on näinud filme ja lugenud raamatut ning nüüd avanes hea võimalus võrrelda oma tõlgendust teatrilaval olevaga.

Kuigi teatris on enamiku perede lapsed käinud üsna sageli, astusid paljud üle Endla teatri läve esimest korda – ja ka see kaunis maja avaldas suurt muljet nagu teisedki Eesti teatrid. 

Iga pere sai kingituseks „Alice Imedemaal“ imeilusa raamatu. Palju kihinat-kahinat tekitas näitlejatelt autogrammide küsimine. Nii mõneski peres sai „Alice“ igaõhtuseks raamatuks, mida lapsed ja kasvataja enne magamaminekut kordamööda ette lugesid.

Loe pikemalt
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.