Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Meresuu spaa kostitas varjupaiga lapsi

22.02.2009

SEB Heategevusfond ja Meresuu spaahotell korraldasid vahva ujumispeo, mille peakülalisteks olid hoolekandeasutuste lapsed Ida-Virumaalt. Fond käis 2008. aasta detsembris varjupaiga lastega lustimas Jurmala veekeskuses, kuid kahjuks ei olnud reisidokumentide puudumise tõttu võimalik sellest üritusest osa võtta Narva ja Sillamäe varjupaiga lastel. Seepärast korraldasimegi Ida-Virumaal vahva ujumispeo. Lapsi ootas hotellis kõhutäide, spaa-külastus ning meelelahutusprogramm – külla tuli basseiniinstruktor, kloun Tuut.

Mure oma vanemate pärast on nendel lastel niigi südames, me katsume neile teistmoodi toeks olla: igal lapsel on õigus tunda rõõmu, ka siis, kui vanemate toimetulematuse tõttu puuduvad lapsel isikuttõendavad dokumendid.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.