Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Lumevabariik laste turvakodude õuel

14.02.2011

Veebruaris, kui väljas paukus tõeline talvepakane ja kraadiklaas näitas 17–20 külmapügalat, toimus SEB Heategevusfondi eestvedamisel kolmandat korda ringreis “Lumevabariik”. Lastekodude ja turvakodude lapsed üle Eesti ehitasid koos SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi täiskasvanud vabatahtlikega vahvaid lumeskulptuure. Lapsi juhendas professionaalne jääskulptuuride valmistaja ja vabakutseline kunstnik Henry Timusk. Lumeskulptuurid kerkisid laste enda tehtud kavandite järgi, millest sündisid koer, draakon, tigu, tiiger, kilpkonn ja kaks kassi. Lumelinn pärnakate juures

Lumes toimunud üritustel andsime heategevusfondi poolt üle ka koostöömemorandumid meie üheksale partnerturvakodule 2011. aastaks – kokku summas 114 000 eurot, mille abil ootab lapsi ees koostegemiste rohke aasta.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.