Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Lottemaa vaimustas lapsi koduse sõbralikkusega

26.06.2018

Juunikuu viimase nädala alguses said mitme turva- ja asenduskodu lapsed üle Eesti taas lõbusalt aega veeta oma lemmiktegelaste seltsis Lottemaal. Rohkelt avastamis- ja äratundmisrõõmu ning põnevat tegevust jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Neid, kes enne Lottemaad ihusilmaga näinud polnud, üllatas selle suurus ja elulisus – majad ja näitlejad tekitasid tunde, et Leiutajateküla pole muinasjutt, vaid osa pärismaailmast. See päev oli nagu muinasjutt: väikesed värvilised majad, lõbus muusika, jäätis ja loomulikult Lotte, kes õpetab last olema uudishimulik ja aktiivne.

Lotte ja Lottemaa elanikud on laste seas väga populaarsed, nende tegemisi ja vempe vaatasid lapsed suure huviga. Lapsed said rõõmu tunda ka väikestest asjadest, nagu lihtsalt Lottele plaksu löömine või maratonijooks. Lapsed nautisid ka etendusi, milles nad said ka ise kaasa teha.

Pikk päev teemapargis oli tõeline seiklus. Eelkõige vaimustas lapsi see sõbralikkus ja omainimeseks olemine, mis Lottemaa noortel näitlejatel nii ehedalt välja tuli. Sellel päeval jätkus igasse õuesoppi ja igale teerajale palju kallistusi, naeratusi ja lehvitamisi.

Loe pikemalt


 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.