Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Lastele koguti 1500 eurot

Koit

52 lastevanemat, kes juunikuus sõlmisid SEB-is lastekindlustuslepingu, kogusid turva- ja asenduskodude lastele 1500 eurot, mida käsutatakse veeohutusalaseks ennetustööks.

«Eestis on ligi 1200 last, kes erinevatel põhjustel on jäänud ilma vanemlikust hoolest. Tihtilugu on põhjuseks sotsiaalsed probleemid, kuid igal aastal jääb hulk lapsi vanemateta õnnetuse tagajärjel. Seda kurba statistikat vaadates tekkiski meil soov tunnustada vastutustundlikke lastevanemaid, kes kindlustavad oma lastele materiaalse heaolu ka nendega juhtuva õnnetuse korral. Juunis kandsime lastekindlustuslepingute esimese sissemaksega võrdse summa turva- ja asenduskodude laste hüvanguks,» selgitas SEB Elu- ja Pensionikindlustuse juht Indrek Holst.

Lastevanemate kogutud 1500 eurot on väärtuslik panus meie projekti, mille eesmärk on parandada varju- ja asenduskodude laste ja personali veeohutuse alaseid teadmisi.

Projekti tulemusena oskavad lapsed teadvustada veega seotud riske ja seega ka probleeme vältida, kuid veelgi olulisem on, et nad oskavad ohuolukorras adekvaatset abi pakkuda.

«Kui selle koolitusseeria käigus jagatud teadmised aitavad päästa uppumast kasvõi ühe inimese, on annetajad teinud lausa mitmekordse heateo,» tänas SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Silver Vohu, SEB-i kommunikatsioonijuht

Allikas: Koit

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv