Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lastekaitsepäev Nõmme seikluspargis

01.06.2008

1. juunil algas järjekordne kaks kuud kestev SEB Heategevusfondi kampaania “Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli!” Lastekaitsepäeva puhul kutsusime kokku kõikide partner-varjupaikade lapsed ja seiklesime üheskoos Nõmme seikluspargis.

Koos sai veedetud mõnus päev värskes õhus, seiklusrajal ronides ja turnides. Ürituse alguses lapsed mõõdeti, anti selga vajalik varustus enda turvamiseks ning õpetati seda rajal kasutama. Kokku oli viis rada, millest väiksemat kasvu poisid ja tüdrukud tohtisid läbida kolm. Rada oli põnev – nii suuremad kui ka väiksemad said panna proovile oma võimed ja julguse. Ka kõige väiksematele lastele oli spetsiaalne nurgake atraktsioonidega, kus lühemad kui 140 cm mehed suurte sõprade toel ja abiga rada läbisid. Radade kõrval asus ka bassein, mis meelitas lapsi ennast jahutama.

Laste muljed: “Käisin kõikidel radadel ja viies rada oli kõige kergem, nagu käkitegu! Mõni koht oli hirmus – näiteks see, kus hüppama pidi! Köiega alla lasta oli kõige kihvtim!”

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.